میزبانی متفاوت موزه ملی ایران از بازدیدکنندگان در پنجمین روز از بهار 1398

به گزارش کلوب آگهی، موزه ملی ایران در پنجمین روز از بهار1398 با شکوه تر از روزهای قبل به استقبال میهمانان و گردشگران نوروزی رفت.

میزبانی متفاوت موزه ملی ایران از بازدیدکنندگان در پنجمین روز از بهار 1398

به گزارش کلوب آگهی به نقل از روابط عمومی موزه ملی ایران، ورودی موزه ایران غرق در شادی بچه هایی بود که سعی داشتند ننه سرما را ازخواب زمستانی بیدارکرده و مژده آمدن عمونوروز را به وی بدهند.

این برنامه با هدف پاسداشت آیین نوروزی، آشنایی بچه ها با شخصیت های باستانی نوروز همچنین ایجاد فضایی شاد و مهیج برای بچه ها در فضای ورودی موزه ایران باستان برگزار گردید.

بچه هایی که با خانواده هایشان برای بازدید از موزه آمدند شاهد برگزاری نمایش عروسکی بودند که همراه با سازهای سنتی ایرانی و حضور شخصیت های دوست داشتنی نمایش: عمو نوروز- حاجی فیروز- ننه سرما اجرا می شد. این نمایش به همت گروه هنر و ادبیات کودک کاکوتی برگزار گردید.

سید رحمت الله رئوف حنان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری نیز در این روز میهمان موزه ملی ایران بود.

جبرئیل نوکنده مدیر موزه ملی ایران، سید رحمت الله رئوف را برای بازدید از موزه ها و نمایشگاه های موزه ملی ایران به ویژه نمایشگاه هنر سرزمین هلند و نمایشگاه چهاردهه کشفیات باستان شناسی ایران همراهی کرد.

نوروزگاه اقوام ایرانی نیز حرکات موزون محلی شهرکرمانشاه و خراسان رضوی را در این روز بارانی و بهاری، در زیر طاق موزه ایران باستان برای بازدیدکنندگان و گردشگران نوروزی اجرا کردند.

موزه ملی ایران همه روزه در ایام نوروز از ساعت 9 الی 19 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 11

به "میزبانی متفاوت موزه ملی ایران از بازدیدکنندگان در پنجمین روز از بهار 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی متفاوت موزه ملی ایران از بازدیدکنندگان در پنجمین روز از بهار 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید