عجیب ترین اقدام برای جلب توجه ، دفن در چیپس داغ

به گزارش کلوب آگهی، حوادث خبرنگاران : اقدام عجیب این مرد به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

عجیب ترین اقدام برای جلب توجه ، دفن در چیپس داغ

مرد استرالیایی در چیپس داغ خود را دفن کرد تا ببیند آیا مرغ های دریایی دورش جمع می شوند؟! این اقدام یکی از عجیب ترین اقدام ها برای دیده شدن بوده است.

به گزارش خبرنگاران، چالش ها و ترند های عجیب شبکه های اجتماعی گاهی موجب حیرت کاربران می گردد. به تازگی یک مرد استرالیایی خودش را در چیپس داغ در ساحل دریا دفن کرد که خبرساز شد. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است این مرد جوان را در حالی که تا گردن در میان چیپس داغ دفن شده نشان می دهد. انتشار دهنده این ویدئو در توضیح آن نوشت: این آخرین تجربه علمی ماست.

در این ویدئو او در حالی که در ساحل دریا تمام بدنش را با چیپس پوشانده مرغ های دریایی در اطراف وی در حال خوردن چیپس دیده می شوند.

خرید 1000 دلار چیپس برای واکنش مرغ دریایی

بنا به گزارش دیلی میل این مرد استرالیایی 1000 دلار چیپس خریداری نموده بود تا اعتماد مرغ های دریایی به خودش را مورد آزمایش قرار دهد. او با مخفی کردن خود در میان چیپس ها دوست داشت ببیند آیا مرغ های دریایی به خاطر خوردن چیپس ها به او نزدیک می شوند یا خیر.

این ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی مورد توجه کاربران نهاده شد و تا به امروز بیش از 11 هزار لایک دریافت نموده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: ممنون بخاطر تمام کار هایی که به خاطر علم انجام می دهید. کاربر دیگر نوشت: به نام علم، من این دیوانگی را مورد تایید قرار می دهم.

منبع: رکنا
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 2030

به "عجیب ترین اقدام برای جلب توجه ، دفن در چیپس داغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین اقدام برای جلب توجه ، دفن در چیپس داغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید