ضرورت برگزاری کلاس های دینی و آموزشی در زندان های استان تهران

به گزارش کلوب آگهی، مدیرکل زندان های استان تهران بر ضرورت و تلاش جهت برگزاری کلاس های دینی و آموزشی در زندان های استان تهران تاکید کرد.

ضرورت برگزاری کلاس های دینی و آموزشی در زندان های استان تهران

به گزارش گروه اجتماعی کلوب آگهی، سیدحشمت اله حیات الغیب عصر یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر ندامتگاه ورامین طی سخنانی گفت: حفظ امنیت و اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی در راس کار زندانبانی واقع شده است و باید در زندان ها با برگزاری منظم کلاس های معارف دینی و آموزشی کوشش کنیم تا زندانی بعد از آزادی فرد مفیدی برای جامعه باشند.

وی اضافه کرد: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای توسط زندانیان زمینه ورود بهتر آنان به جامعه پس از آزادی از زندان را فراهم می آورد.

حیات الغیب اهمیت و ضرورت اشتغال و حرفه آموزی زندانیان را مورد تاکید قرارداد و خاطر نشان کرد: آموزش و یادگیری مهارت می تواند جهت زندگی فرد را مشخص کند و اگر فرد زندانی حرفه ای را یاد بگیرد و منتج به اشتغال شود جهت زندگی وی تغییر خواهد کرد و به جای جهت خلاف و جرم در حوزه مهارت و شغل وارد شده و به زندگی برخواهدگشت.

مدیرکل زندان های استان تهران خاطر نشان کرد: آموزش مهارت های فنی و حرفه ای به زندانیان موجب خودباوری و اصلاح و تربیت آنان می شود

وی بیان داشت: حصول موفقیت در امر زندانبانی، کوشش و کوشش در زمینه ارتقاء سطوح مختلف به ویژه بهداشت و درمان، اصلاح و تربیت، مددکاری، قضایی و نیز استفاده بهینه از منابع مالی و نیروی انسانی است که این موضوع فقط با همکاری و همدلی نیرو ها و هدایت، نظارت و ساماندهی مدیران و مسئولان ذی ربط تحقق پیدا خواهد کرد.

گفتنی است که در این مراسم صیدمراد نصیریان به عنوان سرپرست جدید ندامتگاه ورامین معرفی گشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 234

به "ضرورت برگزاری کلاس های دینی و آموزشی در زندان های استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت برگزاری کلاس های دینی و آموزشی در زندان های استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید