دلایل دلخوری محمود فکری از میلیچ بالاخره فاش شد

به گزارش کلوب آگهی، گفته می شود علاوه بر پست اینستاگرامی ،تاخیرهای مداوم میلیچ در هفته های اخیر برای حضور در تمرین و همچنین پوزخند زدن این بازیکن پس از اعلام ارنج در جلسه فنی قبل از دیدار برابر گل گهر به دلیل نیمکت نشینی از دلایل دلخوری فکری از میلیچ بوده است.

دلایل دلخوری محمود فکری از میلیچ بالاخره فاش شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پس از اخراج هرویه میلیچ مدافع چپ کروات استقلال از تمرین توسط محمود فکری و بیانیه باشگاه در این خصوص که برخی مسائل انضباطی دیگر را از دلایل اخراج میلیچ عنوان کرده بود برآورد بسیاری در این مورد ایجاد شد.

اطلاعات دریافتی حاکی از آن است علاوه بر پست اینستاگرامی وی،تاخیرهای مداوم میلیچ در هفته های اخیر برای حضور در تمرین و همچنین پوزخند زدن این بازیکن پس از اعلام ارنج در جلسه فنی قبل از دیدار برابر گل گهر به دلیل نیمکت نشینی از دلایل دلخوری فکری از میلیچ بوده است.

طبق برنامه قرار است این مدافع کروات فردا برای پیگیری امور اداری در باشگاه استقلال حاضر شود تا مجوز حضور در تمرینات را دریافت کند.

همچنین با تمام حواشی و دلخوری های ایجاد شده یکی از مدیران استقلال گفت که قطع به یقین قرارداد این بازیکن در نیم فصل تمدید خواهد شد و باشگاه استقلال میلیچ را از دست نخواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1304

به "دلایل دلخوری محمود فکری از میلیچ بالاخره فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل دلخوری محمود فکری از میلیچ بالاخره فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید