حجاج ایرانی 3 میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه داشتند

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت زیرساخت، ترافیک مکالمات حج سال جاری از 17 تیرماه 98 با اعزام زائران ایرانی به کشور عربستان شروع شد و تا انتها روز 12 شهریور بیش از سه میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی برقرار شد.

حجاج ایرانی 3 میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه داشتند

سهراب آغ بیات سرپرست معاونت فنی شرکت ارتباطات زیرساخت در این باره گفت: بیشترین ترافیک مکالمات حجاج در روز 23 مرداد ماه امسال بود که در این روز 109 هزار و 696 دقیقه مکالمه برقرار شده است.

معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید نمود: با توجه به پیش بینی های لازم و تشکیل کمیته های ویژه در شرکت ارتباطات زیرساخت و همکاری اپراتورهای همراه کشور برای حفظ پایداری کیفیت ارتباطات در بالاترین سطح، تمامی درخواستها به مقصد عربستان با استفاده از تمامی ظرفیت های ارتباطی کشور و ظرفیت های مسیرهای بین الملل با پیروزیت برقرار شد.

وی در مورد راهکارهای شرکت ارتباطات زیرساخت برای تسهیل ارتباط زائران در این ایام شرح داد : امسال نیز همانند سال های گذشته این شرکت ظرفیت های ترانزیتی خود را با اپراتورهای کشور عربستان افزایش داد و همزمان کیفیت ارتباطات شرکت های ترانزیتی نیز تحت کنترل و پایش ویژه قرار گرفته است.

آغ بیات اظهار داشت: براساس ترافیک سنجی اجرا شده درصد تماس های پیروز (ASR) 40.97 درصد ثبت شده و همچنین متوسط زمان مکالمات (ACT) در حدود 2 دقیقه بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 79

به "حجاج ایرانی 3 میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجاج ایرانی 3 میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید