توصیه جهانگرد های حرفه ای برای خرید بلیط مقرون به صرفه هواپیما

به گزارش کلوب آگهی، این روزها که در جستجوی اینترنتی و دنیای واقعی اطراف مان حرف های زیادی از سفر و تور و پیدا کردن پرواز مقرون به صرفه است، به راستی کدام یک از شرکت های گردشگری با صداقت پای شعارهای که می دهند می ایستند؟ شرکت هایی که برای جذب مسافرانشان شعار صدور بلیط مقرون به صرفه و سریع هوایپما می دهند، مقرون به صرفهی را ویژگی خود می دانند و حرف از برترین ساعت های پروازی می زنند... اغلب کافیست نگاهی به سایت هایشان بیاندازیم....

توصیه جهانگرد های حرفه ای برای خرید بلیط مقرون به صرفه هواپیما
با آنالیز چند شرکت از شرکت های بزرگ گردشگری در ایران می بینیم که آن قدر ها هم که پای تبلیغاتشان از بلیط هواپیما مقرون به صرفه حرف می زنند خبری نیست. نه تنها بلیط، بلکه یا پروازها پر شدند یا ساعات پروازی نامناسب دارند و یا اصلا ایرلاین مناسبی را ارائه نمی دهند.

این را از گله و شکایت بسیاری از مسافرین می شود فهمید. پیدا کردن بلیط مقرون به صرفه هواپیما در این شرایط مالی دغدغه بسیاری از ماست، چرا که می تواند در صرفه جویی هزینه تفریحی و یا کاری ای که می کنیم یاری به سزایی کند. جدا از بحث هزینه بلیط هواپیما کیفیت ایرلاین ها و پشتیبانی هم موضوع مهمی است که نمی توانیم از آن چشم پوشی کنیم.

بیایید تصور کنید برای مثال شما در پی رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد هستید. اولین نکته ای که به ذهنتان می آید چیست؟ هزینه بلیط یا ایرلاین و یا ساعت پروازی؟ اینکه از کجا بگیرید؟ با کجا مقایسه کنید، چطور پرداخت کنید و ده ها سئوال این چنینی... برای یک رزرو ساده و سریع بلیط هواپیما بدون شک ما به سایتی سریع و صد البته واضح با کاربری آسان نیازمندیم. کافیست عبارتی مثل بلیط هواپیما را در اینترنت جستجو کنید. با فهرست بلندبالایی از گزینه هایی روبرو خواهید شد که در نگاه اول قرار است بلیط مورد نظرتان را ارائه بدهد. اما بگذارید ببینم انتظار شما چیست؟ به زبان ساده تر یک رزرو ساده، سریع و بی دغدغه تا لحظه صدور بلیط هواپیمای ما.

واقعیت این است رزرو ایده آل و حس رضایت خرید زمانی برای ما اتفاق می افتد که تمام این موارد در یک جا پیش روی شما باشد. اما حالا باید ببینیم در این بازاری که همه از مقرون به صرفهی و تنوع حرف می زنند آیا به کیفیت هم توجه می نمایند؟ تا چه حد بعد از صدور بلیط مورد نظرمان شرکت مورد نظر از این رزرو پشتیبانی می نماید. این جاست که اهمیت انتخاب شرکتی که رزرومان را از آن انجام می دهیم خودش را نشان می دهد. چیزی که می تواند رزرو بلیط هواپیما را برای ما از یک تجربه معمولی به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل کند همین است. یک پشتیبانی 24 ساعت و بی نقص....

حال که به این جا رسیدیم باید نگاهی دوباره به گزینه های همیشگی موجود در اینترنت کنیم. کدام یک از این شرکت ها توانسته تا این حد مخاطبین را از خود راضی نگه دارد؟ یا به عبارتی کدام یک توانسته این تجربه دلنشین رزرو سریع بلیط هواپیما با یک پشتیبانی تمام عیار را عملی کند؟ با آنالیز عملکرد شرکت های گردشگری و آمار رضایت مخاطبین به نظر می رسد آژانس مسافرتی الی گشت بیشترین فاکتورهای موفقیت آمیز را یک جا دارد. کمی که در قسمت رزرو بلیط هواپیما سایت الی گشت می گردیم و در آن پروازها و ساعات پروازی با قیمت های ریالی که ارائه داده است را آنالیز می کنیم تنوع خوبی از ایرلاین های داخلی و خارجی پیش رویمان قرار می گیرد که خوب واضح است این می تواند دست ما را برای انتخاب به خوبی باز بگذارد.

این دقیقا همان چیزی است که یک مسافر از رزرو اینترنتی پرواز می خواهد و بی شک حق اوست که پیش رویش چنین بستر متنوع و کاملی قرار بگیرد. صدها پرواز داخلی و خارجی آن هم در ساعت های پرواز تنوع و کیفیت و خوب مسلما با قیمت مناسب. البته هر مسافری می داند بسته به نوع ایرلاینی که انتخاب می نماید ممکن است هزینه آن پرواز با پرواز ایرلاین دیگری متفاوت باشد و این تفاوت به کیفیت ایرلاین و نوع هواپیما و گاه ساعت پروازی برمی شود.

اینکه یک شرکت گردشگری بتواند فرصت ارائه دادن طیف گسترده ای از پروازهای چارتری و مقرون به صرفه داخلی و خارجی را ارائه بدهد و در کنار آن پشتیبانی خوبی هم ارائه کند تا مسافر گیج و بی جواب نماند یکی ویژگی منحصر به فرد است. ویژگی ای که به نظر می رسد در این بازار شلوغ الی گشت به خوبی توانسته به آن برسد.

منبع: ویرلن

منبع: راسخون
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1876

به "توصیه جهانگرد های حرفه ای برای خرید بلیط مقرون به صرفه هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه جهانگرد های حرفه ای برای خرید بلیط مقرون به صرفه هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید