بهزیستی، واریز تا یک میلیون تومان به حساب مددجویان سیل زده

به گزارش کلوب آگهی، رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور از واریز یاری هزینه ای از سوی سازمان بهزیستی به حساب مددجویان مناطق سیل زده کشور اطلاع داد.

بهزیستی، واریز تا یک میلیون تومان به حساب مددجویان سیل زده

به گزارش گروه اجتماعی کلوب آگهی، احمدرضا شجیعی با بیان اینکه امروز مبلغی به حساب مددجویان آسیب دیده از سیل واریز می گردد، گفت: این مبلغ براساس بعد خانوار به حساب حدودا 10 هزار خانوار مناطق سیل زده واریز می گردد.

وی با اشاره به اینکه برای پرداخت این یاری هزینه حدود 6.5 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: براین اساس خانواده یک نفره 350 هزار تومان و خانواده 5 نفره یک میلیون و هفتاد هزار تومان دریافت خواهند کرد که این مبلغ بر اساس بعد خانوار افزایش می یابد.

رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در مجموع منزل 686 مددجو به طور کامل تخریب شده است توضیح داد: در استان سیستان و بلوچستان 434 منزل مددجو به طور کامل تخریب شده است. 2170 مورد نیز تخریب بخشی از منزل مددجویان و 1256 مورد نیز از بین رفتن کامل وسایل زندگی آنان گزارش شده است.

به گفته شجیعی در استان کرمان نیز منزل 17 مددجو به طور کامل تخریب شده و 972 مورد نیز تخریب بخشی از منزل و 353 مورد نیز از بین رفتن کامل وسایل زندگی گزارش شده است.

وی همچنین گفت که در استان هرمزگان نیز منزل 235 مددجو به طور کامل تخریب شده و بخشی از 687 مورد از منازل مددجویان تخریب شده و وسایل زندگی 323 مددجو نیز به طور کامل از بین رفته است.

رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور در سرانجام تاکید نمود: آمار و اطلاعات مددجویان آسیل دیده همچنان در حال جمع آوری است و اطلاعات مذکور هنوز نهایی نشده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 469

به "بهزیستی، واریز تا یک میلیون تومان به حساب مددجویان سیل زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزیستی، واریز تا یک میلیون تومان به حساب مددجویان سیل زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید