افزایش عجیب قیمت کاشت مو با توجه به نزدیکی به ایام عید

به گزارش کلوب آگهی، طی سال های گذشته کاشت موی سر پیشرفت های زیادی نموده و در کنار آن اشتغال زیادی را نیز فراهم نموده است.

افزایش عجیب قیمت کاشت مو با توجه به نزدیکی به ایام عید

به گزارش، کچلی سر؛ کتابی قطور به اندازه کتاب جنگ های صد ساله میان یونان و رم دارد و سودجویان این مکاره بازار نیز قدمتی به اندازه همین تاریخ. هر جا که فردی وجود داشته که از کچلی و تاسی سر رنج می برده مالی نیز شکل گرفته که بیرق برطرف کچی را برافراخته، ولی با این وجود هنوز افراد زیادی با این مشکل روبرو اند.

این بازار این روز ها در جامعه ما هر روز پر رونق تر شده. طی سال های گذشته کاشت موی سر پیشرفت های زیادی نموده و در کنار آن اشتغال زیادی را نیز فراهم نموده است. درمانی که این روز ها گویا با یک روز درمان و هزینه 7 میلیونی حل می گردد.

در تماسی که خبرنگار ما با یکی از مراکز کاشت مو و ابرو داشت گفت: هزینه کاشت موی ما از 4 و نیم میلیون آغاز می گردد و اگر تاسی خیلی زیاد باشد نهایتا 7 میلیون می گردد.

او در ادامه می گوید: کاشت مو به شیوه ما یک صبح تا بعد از ظهر زمان می برد و نیازی به مراجعه دائم نیست و هیچ حساسیتی هم ندارد و دوران نقاحت نیز ندارد. بعد از کاشت ضمانت نامه کتبی داده می گردد و اگر موی کاشته شده آسیبی دید میتوانید به مرکز مراجعه کنید و هزینه به شما برگردانده می گردد.

این مسئول مرکز کاشت مو ادامه داد: الان سرمان خیلی شلوغ است و تا عید فقط 4 روز خالی برای کاشت مو داریم.

او در ادامه درباره کاشت ابرو نیز اضافه نمود: هزینه کاشت ابرو تا خاتمه بهمن 5 میلیون است و اگر در اسفند مراجعه کنید 7 میلیون است. مشتری کاشت ابرو خیلی زیاد تر است و از هم اکنون تا عید تمام وقتمان پر است.

منبع: میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 538

به "افزایش عجیب قیمت کاشت مو با توجه به نزدیکی به ایام عید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش عجیب قیمت کاشت مو با توجه به نزدیکی به ایام عید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید