یونیسف: خشونت در طرابلس لبنان به بچه ها آسیب رسانده است

به گزارش کلوب آگهی، یونیسف بیان نمود، درگیری های مستمر میان نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان لبنانی در شهر طرابلس واقع در شمال این کشور آسیب های غیر قابل قبولی را به بچه ها وارد کردند.

یونیسف: خشونت در طرابلس لبنان به بچه ها آسیب رسانده است

به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، یوکی موکو، کننده صندوق حمایت از بچه ها سازمان ملل (یونیسف) در لبنان با انتشار بیانیه ای از زخمی شدن دستکم 70 کودک در جریان درگیری های این هفته نیروهای امنیتی لبنان و تظاهرکنندگان در این کشور خبر داد.

موکو با تاکید بر اینکه یونیسف تمامی اشکال خشونت علیه بچه ها را محکوم می کند، خواستار این شد که هیچ کودکی به اقدامات خشونت آمیز کشیده نشده و همچنین شاهد یا هدف چنین اقداماتی نباشد چرا که آسیب دیدن هر کودکی در این اقدامات مساله ای خطرناک و غیرقابل قبول محسوب می شود.

کننده یونیسف در لبنان با اشاره به اینکه تضمین وارد نشدن هیچ کودکی به جهان بزرگسالان و حفظ آنها در برابر انواع خشونت ها، بدرفتاری ها و سوءاستفاده ها، مسؤولیت این صندوق است، گفت: مسؤولیت همه است که حق هر کودک و نوجوانی برای ابراز وجود در یک محیط امن را تضمین کند.

او در ادامه از همه طرف ها از جمله نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان خواست سلامت بچه ها را تضمین کرده و اطمینان دهند حقوق و منافع آنها در اولویت قرار می گیرند و از آنها در برابر تمامی انواع آسیب ها حمایت شده و استانداردهای عدالت نوجوانان رعایت می شوند.

موکو در خاتمه تاکید کرد که یونیسف همراه با شرکای خود به نظارت بر شرایط میدانی طرابلس ادامه می دهد و از همه طرف ها می خواهد از بچه ها حمایت کنند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1435

به "یونیسف: خشونت در طرابلس لبنان به بچه ها آسیب رسانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونیسف: خشونت در طرابلس لبنان به بچه ها آسیب رسانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید