کاهش 50 درصدی اعزام های بین المللی فدراسیون های ورزشی

به گزارش کلوب آگهی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در جلسه روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان موفقیت های اخیر ورزش ایران از جمله قهرمانی مقتدرانه ووشو در عرصه جهانی را که با هشت طلا به ارمغان آمده است ، تبریک گفت و کسب سهمیه دوچرخه سوار ایران در بخش جاده برای بازی های المپیک را نیز خوب توصیف کرد و آن را افتخار ارزشمند دانست.

کاهش 50 درصدی اعزام های بین المللی فدراسیون های ورزشی

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که موفقیت های ورزش ایران در راه المپیک بیشتر شده تا با کاروان پرباری در بازی های المپیک حضور پیدا کنیم.

داورزنی در بخش دیگری از سخنانش ، عملکرد عموم فدراسیون ها در مدیریت منابع را با توجه به شرایط موجود ، خوب توصیف کرد و گفت : از سال 1396 حجم اعزام ها و سفرهای برون مرزی به 50 درصد تقلیل یافته است و این موضوع نشان دهنده این واقعیت است که آنها با توجه به درک شرایط موجود از سفرهای غیرضروری جلوگیری نموده اند.

داورزنی ابراز امیدواری کرد که در فرصت پیش رو ورزش کشورمان در رشته های مختلف بتواند با کسب سهمیه های المپیکی شرایط خوبی را برای کاروان اعزامی ایران به المپیک رقم برند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 245

به "کاهش 50 درصدی اعزام های بین المللی فدراسیون های ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 50 درصدی اعزام های بین المللی فدراسیون های ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید