پیشروی های گسترده نیروهای یمنی در محور جنوبی مأرب

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنان به پیشروی های خود در نقاط مختلف این کشور ادامه می دهند. نیروهای یمنی پیشروی هایی را نیز در استان مأرب محقق ساخته اند.

پیشروی های گسترده نیروهای یمنی در محور جنوبی مأرب

بر اساس این گزارش، ارتش و کمیته های مردمی یمن توانسته اند بیش از پیش به تسلط کامل بر شهر راهبردی مأرب نزدیک شوند. یمنی ها به همین دلیل اخیراً پیروز شدند پیشروی های گسترده ای را در جبهه جبل مراد داشته باشند.

پیشتر نیز ارتش و کمیته های مردمی یمن به طور کامل، کنترل مناطق حید آل احمد و رحوم را به دست گرفتند. یمنی ها در جریان عملیات خود در مناطق مذکور شماری از عناصر مزدور سعودی را از پای درآوردند.

این پیشروی ها موجب شده است تا نیروهای مقاومت یمن بیش از هر زمان دیگری به تسلط کامل بر شهر مأرب نزدیک شوند. بنابراین، شمارش معکوس برای تسلط کامل یمنی ها بر مأرب شروع شده است.

در این گیر و دار، جنگنده های عربستان سعودی سلسله حملات تجاوزکارانه خود به نقاط مختلف مأرب را تشدید نموده اند تا از این رهگذر مانع از پیشروی های بیشتر نیروهای یمنی در این شهر شوند. با تمامی اینها، نیروهای یمنی همچنان در مأرب در حال پیشروی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1198

به "پیشروی های گسترده نیروهای یمنی در محور جنوبی مأرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشروی های گسترده نیروهای یمنی در محور جنوبی مأرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید