پیغام های تسلیت سرلشکر صفوی برای درگذشت سردار شعبانی و مهندس عظیمی

به گزارش کلوب آگهی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیغام های جداگانه ای درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی از فرماندهان دفاع مقدس و مهندس حسینعلی عظیمی از پیشکسوتان جهادگر و از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ را تسلیت گفت.

پیغام های تسلیت سرلشکر صفوی برای درگذشت سردار شعبانی و مهندس عظیمی

به گزارش گروه سیاسی کلوب آگهی، سرلشکر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیغام های جداگانه ای درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی از فرماندهان دفاع مقدس و مهندس حسینعلی عظیمی از پیشکسوتان جهادگر و از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ را تسلیت گفت.

متن پیغام ها به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله وإنا إلیه راجعون

خانواده محترم مرحوم مهندس حسینعلی عظیمی

سلام علیکم

خبر درگذشت همرزم عزیزم مهندس حسینعلی عظیمی پیشکسوت جهادگر و از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد واصل و موجب تألم خاطر شد.

فقدان آن عزیز سفر کرده که از بنیانگذاران جهاد سازندگی بود و در دوران دفاع مقدس خدمات ارزنده ای را در معاونت فرماندهی قرارگاه مهندسی کربلا و سازماندهی و طراحی و ساخت بسیاری از دستاورد های چشمگیر مهندسی جنگ، مانند پل بعثت ارائه نمود و مفتخر به جانبازی در این جهت پر افتخار شد و پس از سرانجام جنگ همچنان در عرصه مبارزه با محرومیت در روستا ها فعال و فعالیت های خود را مبتنی بر اقتصاد مقاومتی متمرکز کرده بود، ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.

بی شک خدمات عزیزان جهادگری همچون مرحوم مهندس حسینعلی عظیمی در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در جبهه های مختلف محرومیت زدایی در تاریخ ثبت و یاد این قهرمانان ملی از یاد ها فراموش نخواهد شد.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم و سایر بازماندگان و عزیزان جهاد نصر و جهاد سازندگی در دفاع مقدس و همرزمان قدیمی تسلیت عرض کرده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین تو أم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

متن پیغام تسلیت سرلشکر صفوی برای درگذشت سردار ناصر شعبانی

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله وإنا إلیه راجعون

خانواده محترم مرحوم سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی

سلام علیکم

خبر درگذشت همرزم عزیزم سردار سپاه اسلام، سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی از پیشکسوتان دفاع مقدس و طلایه داران دفاع از انقلاب اسلامی و ایران عزیز واصل و موجب تألم خاطر شد.

نقش آفرینی های این سردار سر افزار در جبهه های مختلفی همچون صحنه های مختلف دفاع مقدس و مبارزه با جبهه نفاق و ضد انقلاب و پاسداری و صیانت از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی در قامت فرمانده راسخ، شجاع و انقلابی و در سال های اخیر حضور در میدان مبارزه علمی و فضای دانشگاهی همواره در اذهان و یاد های همرزمان و دوست داران انقلاب اسلامی می ماند و فقدان سرداری همچون مرحوم شعبانی ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.

اینجانب این مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم و همرزمان دفاع مقدس و سایر بازماندگان تسلیت عرض کرده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین تو أم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 641

به "پیغام های تسلیت سرلشکر صفوی برای درگذشت سردار شعبانی و مهندس عظیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام های تسلیت سرلشکر صفوی برای درگذشت سردار شعبانی و مهندس عظیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید