(ویدئو) بایدن و هریس در مراسم یادبود قربانیان کرونا

به گزارش کلوب آگهی، جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا، در شب قبل از مراسم تحلیف خود در مراسمی برای یادبود قربانیان ویروس کووید 19 شرکت کرد. این مراسم در استخر کنار یادبود آبراهام لینکلن در واشنگتن، قلب سیاسی آمریکا، برگزار گردید.

(ویدئو) بایدن و هریس در مراسم یادبود قربانیان کرونا

به گزارش خبرنگاران، بایدن در شروع سخنان خود از یک پرستار اهل ایالت میشیگان به نام لوری ماری کی تشکر کرد که سرود مذهبی فیض محشر را اجرا کرد. این سرود به انگلستان قرن هجدهم باز می شود، اما بخصوص بین مسیحیان آفریقایی تبار آمریکا محبوب است. این جمعیت جزو آسیب دیده ترین آمریکایی ها از ویروس کرونا هستند.

رئیس جمهور منتخب آمریکا در سخنان خود گفت: اگر در بهشت فرشته ای باشد همه شان پرستار هستند. از تجربه خانوادگی خودمان می دانیم که شما چه می کنید و چه شجاعت و دردی را برای دیگران به جان می خرید. پس بگذارید از شما تشکر کنیم. متشکریم!

وی اضافه کرد: برای التیام باید به خاطر بیاوریم. به خاطر آوردن گاه سخت است، اما راه التیام همین است. مهم است که این کار را به مثابه یک ملت انجام دهیم. همین است که امروز این جا گرد آمده ایم. از غروب امشب تا طلوع فردا بگذار نور به جنگ تاریکی برود؛ کنار همین استخر و به یاد تمام کسانی که از دست داده ایم.

پیش از بایدن، معاون او، کامالا هریس، بود که از اندوه و عزاداری مردم آمریکا گفت. هریس گفت: ماه ها است که نزد خودمان عزاداری نموده ایم. امشب ضمن عزاداری، التیام در کنار همدیگر را شروع می کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1410

به "(ویدئو) بایدن و هریس در مراسم یادبود قربانیان کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) بایدن و هریس در مراسم یادبود قربانیان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید