هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق انجام نمی گردد

به گزارش کلوب آگهی، وزیر راه و شهرسازی درباره پرواز های اربعین گفت: به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، سال جاری مراسم اربعین برگزار نمی گردد.

هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق انجام نمی گردد

از سفر با قیمت روز تور پاتایا لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش مهر، محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های راهداری استان تهران که صبح امروز 10 مهرماه در آسایشگاه سالمندان کهریزک و به مناسبت گرامیداشت روز سالمند برگزار گردید، درباره پرواز های اربعین گفت: به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، سال جاری مراسم اربعین برگزار نمی گردد.

وی اضافه کرد: نه پروازی به نجف داریم و نه بلیتی فروخته خواهد شد؛ به جز هیئت های سیاسی و مقامات دو کشور، هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق انجام نمی گردد.

وزیر راه و شهرسازی درباره نقاط حادثه خیز جاده های کشور گفت: وزارت راه و شهرسازی با همکاری پلیس راهور 257 نقطه حادثه خیز را شناسایی نموده که تا به امروز 147 نقطه حادثه خیز جاده ای رفع شده است؛ مابقی تقاطع هایغیرهمسطح هستند که احتیاج به اعتبار دارند.

همچنین در این مراسم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به گرامیداشت روز سالمند گفت: استان های تهران، مازندران و گیلان، بیشترین جمعیت سالمند کشور را دارند.

وی درباره ایمن سازی جاده ها گفت: یکی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در دوره وزارت محمد اسلامی، ایمن سازی جاده ها و سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی جاده ای بوده است.

جاده های استان تهران ایمن سازی گردد

محسنی بندپی با اشاره به بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهر قدس و پل واوان در روز جاری گفت: جاده های استان تهران با جمعیت بیش از 14 میلیون نفر باید از ایمن سازی بیشتری برخوردار گردد.

کاهش ترافیک تهران با احداث آزادراه کنارگذر جنوبی

سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راهور نیز در سخنان کوتاهی در این مراسم با اشاره به احداث آزادراه تهران شمال و کمکی که به روان سازی ترافیک کرد، گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران نیز یکی از محور های شریانی کشور خواهد بود که نقش مهمی در روان شدن ترافیک غرب به شرق کشور ایفا خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1012

به "هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق انجام نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق انجام نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید