نظرسنجی ، اعتماد مردم آمریکا به دولت برای کنترل کرونا 25 درصد کاهش یافته است

به گزارش کلوب آگهی، بر اساس نتایج تازه ترین نظرسنجی انجام شده، اعتماد عمومی مردم آمریکا به دولت این کشور برای کنترل شیوع ویروس کرونا از ماه مارس تا کنون 25 درصد کاهش یافته و به 37 درصد رسیده است.

نظرسنجی ، اعتماد مردم آمریکا به دولت برای کنترل کرونا 25 درصد کاهش یافته است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اطمینان عمومی در آمریکا درباره توانایی دولت این کشور برای مقابله با ویروس کرونا از ماه مارس 25 درصد افت داشته است.

بر اساس نظرسنجی که دانشگاه مان موث انجام داده و نتایج آن روز چهارشنبه منتشر شده، نشان می دهد که اطمینان آمریکایی ها در توانایی مقامات این کشور در مدیریت شیوع ویروس کرونا از ماه مارس با 25 درصد افت همراه بوده است. این در حالی است که نگرانی ها درباره اقدام برخی ایالت ها در بازگشایی زودتر از موعد کسب و کارها باعث شده تا شیوع ویروس کرونا در این ایالت ها بار دیگر فرایند فزاینده بگیرد.

در ماه مارس، اعتماد عمومی مردم آمریکا به دولت این کشور برای کنترل شیوع ویروس کرونا 62 درصد بوده است. این اعتماد در ماه آوریل به 53 درصد کاهش یافت و در اوایل ژوئن به 43 درصد و اواخر آن به 37 درصد کاهش یافته است.

آمار و ارقام جدید دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به 127 هزار و 322 نفر رسیده است.

این آمار و ارقام همچنین حاکی از آن است که در بازه زمانی مذکور، شمار کلی مبتلایان به ویروس کووید-19 در ایالات متحده آمریکا به دو میلیون و 629 هزار و 372 نفر رسیده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 877

به "نظرسنجی ، اعتماد مردم آمریکا به دولت برای کنترل کرونا 25 درصد کاهش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی ، اعتماد مردم آمریکا به دولت برای کنترل کرونا 25 درصد کاهش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید