مقاله: هشتگرد سبزتر می شود

به گزارش کلوب آگهی، شبنم اصفهانی می افزاید: تعدادی درخت ابتدای یکی از کوچه ها در فاز 7 وجود دارد که تقریبا خشک شده اند و آفات فراوانی دارند، به همین دلیل شته و پشه به شدت در این منطقه زیاد شده است. پارک های بازی این منطقه نیز به خوبی آبیاری نمی شوند بنابراین محیط خشکی دارند. در ضمنً به نظافت آنها نیز توجهی نمی شود.

مقاله: هشتگرد سبزتر می شود

به گفته وی، پس از پایش و ثبت اطلاعات مفید و دقیق از جمله سن تقریبی درختان، مختصات و نشانی آنها، درگیری با شبکه برق و پیش بینی سیستم آبیاری برای هر درخت، پلاک های مربوطه به ترتیب بر تنه درختان نصب می شود. همچنین در اجرای طرح پایش درختان، آفات و بیماری های گیاهی نیز شناسایی می شوند تا برای از بین رفتن آنها برنامه ریزی شود.

علیرضا حبیب نیا با بیان این که البته نباید فراموش کرد که نگهداری فضای سبز از ایجاد آن مهم تر است می افزاید: فضای سبز بلوارها و میادین شهرجدید بر اثر عدم رسیدگی خشک و بی رنگ هستند و بیشتر درختان پارک دیبا نیز خشک شده که علت آن عدم آبیاری به موقع و صحیح است. یکی دیگر از اهالی فاز 7 شهرجدید هشتگرد با شکایت از این موضوع که به فضای سبز مناطق شمالی و فازهای پایین تر بیشتر از فاز 4 و 7 رسیدگی می شود، می گوید: در فازهای یک و 2 و 3 پارک های تمیزتری وجود دارد. همچنین مقابل در و محوطه خانه ها و محیط کوچه ها نیز درختکاری یا گل کاری می شود، اما در فاز 7 و 4 چنین امکاناتی وجود ندارد.

منبع مقاله: هشتگرد سبزتر می شود

انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1850

به "مقاله: هشتگرد سبزتر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: هشتگرد سبزتر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید