معاون اعتباری و بین الملل مدیرعامل خبرداد: فرصت استثنایی پست بانک ایران به بدهکاران تسهیلات برای بخشودگی جرایم دیرکرد

به گزارش کلوب آگهی، حمید افتخاری معاون اعتباری و بین الملل پست بانک ایران گفت: هیأت مدیره این بانک همزمان با آغاز 25مین سال فعالیت بانک و درراستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به کسب و کارها و اشخاص آسیب دیده از کرونا با بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه اقساط سررسید شده پرداخت نشده (دیرکرد) بدهکاران تسهیلات پست بانک ایران موافقت نمود.

معاون اعتباری و بین الملل مدیرعامل خبرداد: فرصت استثنایی پست بانک ایران به بدهکاران تسهیلات برای بخشودگی جرایم دیرکرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران: وی شرح داد: آن دسته از دریافت کنندگان تسهیلات از این بانک که تا اول دی ماه سال 1399 اقساط آنها پرداخت نشده است مشمول بخشودگی شده و درصورت به روز رسانی اقساط پرداخت نشده خود، متناسب با تعداد اقساط وصولی و یا بروزرسانی بدهی می توانند از این فرصت استثانی بهره مند شوند.

افتخاری اضافه نمود: مشمولان بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات می توانند تا پایان بهمن ماه سال جاری با مراجعه به شعبه دریافت کننده تسهیلات از این فرصت استثنائی بهره مند شوند.

وی درپایان تأکید کرد: اقساط تسهیلات صندوق توسعه ملی و وام های قرض الحسنه مشمول این بخشودگی نمی باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1340

به "معاون اعتباری و بین الملل مدیرعامل خبرداد: فرصت استثنایی پست بانک ایران به بدهکاران تسهیلات برای بخشودگی جرایم دیرکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون اعتباری و بین الملل مدیرعامل خبرداد: فرصت استثنایی پست بانک ایران به بدهکاران تسهیلات برای بخشودگی جرایم دیرکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید