مدیرروستا: انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند، برای لیگ پدیده ای متصور نیستم

به گزارش کلوب آگهی، علی اصغر مدیرروستا، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان مانند بسیاری از اهالی فوتبال انتظار داشته است که با حضور مارک ویلموتس خونی تازه در رگ های تیم ملی جریان یابد.

مدیرروستا: انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند، برای لیگ پدیده ای متصور نیستم

علی اصغر مدیرروستا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی کلوب آگهی, درباره شروع اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر هنگ کنگ در مرحله انتخابی جام جهانی 2022, گفت: به غیر از دو بازی تدارکاتی مقابل سوریه و کره جنوبی تیم ملی بعد از حضور ویلموتس بازی محبت آمیز ای نداشته و فقط اردوی تدارکاتی برگزار شده است. با این حال فکر می کنم همان دو بازی تدارکاتی برای شناخت ویلموتس از تیم ملی و البته شناخت ما از تفکرات این مربی کافی خواهد بود.

وی ادامه داد: ما می دانیم که تفکرات ویلموتس بیشتر برای حمله و ارائه بازی هجومی است و فکر می کنم در بازی با هنگ کنگ نیز تیم ملی کاملاً رو به جلو بازی خواهد نمود. بازی با هنگ کنگ گام اول ویلموتس در بازی رسمی است و اگر بچه ها تفکرات کادر فنی را به خوبی انجام دهند و در شرایط خوبی باشند در این بازی مسئله ای خاصی نخواهیم داشت. به طور کل ما در این مرحله از مقدماتی جام جهانی به غیر از دیدار با عراق مسئله ای نخواهیم داشت و می توانیم از این مرحله به راحتی عبور کنیم.

مهاجم پیشین تیم ملی با اشاره به عدم برگزاری دیدار محبت آمیز برای تیم ملی پیش از بازی با هنگ کنگ توضیح داد: هر چه بازی تدارکاتی بیشتر باشد برای شناخت و هماهنگی نفرات بهتر است, البته اکثر بازیکنان تیم ملی سال ها در کنار هم بازی نموده اند و یک هارمونی خوب باهم دارند, اما باید این بازیکنان خودشان را با تفکر ویلموتس تطبیق بدهند و برای این کار به بازی تدارکاتی احتیاج است. البته بازی با هنگ کنگ خود می تواند به عنوان یک بازی تدارکاتی محسوب گردد.

مدیرروستا درباره اینکه با تغییر سرمربی تیم ملی به نظر می رسید در فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی نیز شاهد تغییرات عمده باشیم، اما این طور نشده است, گفت: در تیم ملی با حضور ویلموتس باید تغییرات بیشتری رخ می داد. ما چند بازیکن پا به سن گذاشته داریم و می شد با اضافه شدن بازیکنان جوان خون تازه ای در رگ های تیم ملی جاری کرد، اما فعلاً این اتفاق نیفتاده است. تیم ملی بازی های بسیاری قبل از جام جهانی دارد و این می تواند فرصت خوبی برای تغییر یافتن بازیکنان و بدنه تیم ملی باشد.

وی راجع به دو هفته شروعین لیگ برتر گفت: به نظرم شرایط خیلی از تیم ها مناسب نیست و از حالت آرمانی خود هنوز دور هستند. اینکه هنوز تیم ها به دنبال یارگیری هستند یا می گویند هنوز از بدنسازی بیرون نیامده اند اصلاً قابل قبول نیست و بیشتر این مباحث شبیه به بهانه است. البته یکی دو تیم مثل شهر خودرو یا سپاهان روند سال گذشته شان را به خوبی ادامه داده اند و از همین ابتدا آماده بازی ها هستند.

پیشکسوت فوتبال ایران در انتها اعلام کرد: به نظرم سال جاری نمی توانیم باشگاهی را متصور شویم که شگفتی و پدیده مسابقات گردد و فکر می کنم همان تیم های سال گذشته در این فصل هم مدعی خواهند بود. از استقلال و پرسپولیس که همواره انتظار زیادی است و سال جاری نیز می توانیم شهر خودرو و سپاهان را در کورس قهرمانی ببینیم، اما فکر می کنم تراکتور با وجود اینکه برای قهرمانی همه چیز دارد، اما مقداری با سایر تیم ها فاصله دارد, آن هم از این جهت که میانگین سنی این تیم مقداری بالاست و باید چند بازیکن جوان به این تیم اضافه شوند تا بتواند قهرمان گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 80

به "مدیرروستا: انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند، برای لیگ پدیده ای متصور نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرروستا: انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند، برای لیگ پدیده ای متصور نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید