محدودیت تردد اتوبوس ها از بامداد شنبه به مقصد چهار مرز کشور

به گزارش کلوب آگهی، مدیرکل دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری خاطرنشان کرد: از ساعت 24 شامگاه آدینه طبق مصوبه ستاد اربعین، 100 درصد ظرفیت حمل ونقل عمومی اتوبوس های کشور برای تردد زائران استفاده می گردد.

محدودیت تردد اتوبوس ها از بامداد شنبه به مقصد چهار مرز کشور

به گزارش مهر، فرهاد صالحیان با بیان اینکه 12 هزار و 100 دستگاه ناوگان در شبکه حمل و نقل جاده ای فعال هستند، تاکید نمود: از بامداد امشب آدینه 26 مهر ماه، 100 درصد توان این ناوگان فقط برای تردد زائران اربعین در مرزهای مهران، چذابه، شلمچه استفاده می گردد و در مرز خسروی نیز در طول روز این اختصاص رخ خواهد داد.

وی اضافه نمود: از بامداد شنبه، تردد هیچ اتوبوسی به مقصد چهار مرز کشور را مشاهده نخواهیم کرد و فقط در هاب های معین شده شامل همدان، اندیمشکن و کرمانشاه صورت وضعیت، برای اتوبوس ها باز گذاشته شده است لذا بقیه راه های کشور برای اتوبوس ها مسدود خواهد بود.

مدیرکل دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری، گفت: به عبارت دیگر هیچ اتوبوسی از مبادی کل کشور به مرزهای غربی تردد نخواهد نمود و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عبور و مرور اتوبوس شرکت های حمل و نقل و تخلفات احتمالی رانندگان را کاملاً رصد و کنترل خواهد نمود لذا در صورت مشاهده تخلفات به اتوبوس ها تذکر خواهیم داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 226

به "محدودیت تردد اتوبوس ها از بامداد شنبه به مقصد چهار مرز کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت تردد اتوبوس ها از بامداد شنبه به مقصد چهار مرز کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید