فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها به خدمت سربازی در اسفند 98

به گزارش کلوب آگهی، سازمان وظیفه عمومی ناجا تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها را در اسفند ماه 1398 به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها به خدمت سربازی در اسفند 98

به گزارش ، بنابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال جاری دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

گفتنی است، با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاری با یازدهمین دوره انتخابات کنندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان وظیفه عمومی ناجا به منظور حضور پرشور جوانان در انتخابات، تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان را از یکم به چهارم اسفندماه تغییر داده است.

گفتنی است، مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز یکشنبه چهارم اسفند ماه 1398 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین عدم حضور به موقع در زمان و محل های معین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اداری و اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 548

به "فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها به خدمت سربازی در اسفند 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها به خدمت سربازی در اسفند 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید