شکست تحریم های آمریکا ، صعود سه پله ای پتروشیمی خلیج فارس در رده بندی جهانی

به گزارش کلوب آگهی، بر اساس تازه ترین رتبه بندی موسسه ICIS ، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس که از سوی دولت آمریکا در لیست تحریم ها قرار گرفته است، به دلیل عملکرد مثبت مالی و فروش، به رتبه سی و پنجم جهان صعود کرد.

شکست تحریم های آمریکا ، صعود سه پله ای پتروشیمی خلیج فارس در رده بندی جهانی

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، تازه ترین گزارش موسسه مستقل مطالعات شیمیایی(ICIS) که سالانه رتبه بندی شرکت های شیمیایی و پتروشیمیایی جهان را بر اساس شاخص های هفتگانه شامل فروش، سود عملیاتی، سود خالص، دارایی ها، هزینه های تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری ها و نیروی انسانی، عملکرد شرکت های شیمیایی و پتروشیمیایی بررسی و رتبه بندی می کند،منتشر شد.

در تازه ترین رده بندی این موسسه، هلدینگ خلیج فارس با سه پله صعود نسبت به سال گذشته به رتبه سی و پنجم جهان رسید.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس نیز در پیامی تاکید کرد: سخت کوشی و اخلاص در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با امدادهای الهی همراه شد و موفقیت بزرگ بین المللی دیگری برای این هلدینگ به ارمغان آورد.

جعفر ربیعی خاطر نشان کرد: در شرایطی که همه شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس با مسائل ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان این مرز و بوم دست و پنجه نرم می کنند، تلاش و مجاهدت های مخلصانه کارگزاران، کارکنان، مهندسان و مدیران خانواده بزرگ هلدینگ خلیج فارس موجب سه رتبه صعود این شرکت در میان شرکت های شیمیایی و پتروشیمیایی جهان شد.

گفتنی است، در سه سال گذشته شرکت آلمانی BASF رتبه اول این رده بندی را در اختیار داشت که بر اساس تازه ترین رده بندی منتشر شده این شرکت جای خود را به ساینوپک چین واگذار کرده است.همچنین پس از BASF که در رتبه دوم واقع شده است، شرکت­ های داوکمیکال و سابیک قرار گرفتند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 92

به "شکست تحریم های آمریکا ، صعود سه پله ای پتروشیمی خلیج فارس در رده بندی جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست تحریم های آمریکا ، صعود سه پله ای پتروشیمی خلیج فارس در رده بندی جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید