ششمین قهرمانی سویا در لیگ اروپا

به گزارش کلوب آگهی، مشب در شهر کلنِ آلمان فینال لیگ اروپا بین سویا و اینتر برگزار گردید، تیم هایی که هردو سابقه قهرمانی داشتند و در سرانجام این سویا بود که با برد 3 بر 2 برای ششمین مرتبه به جام رسید.

ششمین قهرمانی سویا در لیگ اروپا

این بازی فراتر از حد انتظار آغاز شد و فوق العاده پرهیجان و پرتنش بود. ابتدا لوکاکو با فراری سریع پنالتی گرفت و دقیقه 4 آن را تبدیل به گل نخست بازی برای اینتر کرد. اما در ادامه سویا به بازی برگشت و با 2 ضربه سر دیدنی از دی یونگ به گل رسید. اولی را مهاجم هلندی در دقیقه 12 با ضربه سری شیرجه ای زد و دومی را با ضربه سری روبرو به قعر دروازه هاندانوویچ فرستاد. اما دقیقه 36 هم گودین با سر دروازه سویا را باز کرد تا اینتر بازنده به رختکن نرود و کار به تساوی کشیده گردد. نیمه دوم را دو تیم محتاط تر آغاز کردند و فرصت های کمتری نسبت به نیمه نخست خلق شد، اما مهم ترین فرصت را لوکاکو در موقعیت تک به تک از دست داد. تا اینکه دقیقه 74 قیچی برگردان کارلوس با برخورد به پای لوکاکو تبدیل به گل سوم سویا شد.

در نهایت هم اینتر نتوانست گل خورده نیمه دوم را جبران کند و فزونی 3 بر 2 ششمین قهرمانی آندلوسی ها در لیگ اروپا را رقم زد. سویا 6 مرتبه در فینال حاضر بوده و هر 6 مرتبه قهرمان شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 954

به "ششمین قهرمانی سویا در لیگ اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ششمین قهرمانی سویا در لیگ اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید