سوریان محبوبترین فرنگی کار دنیا شد

به گزارش کلوب آگهی، دارنده 7 مدال طلای دنیا و المپیک در نظرسنجی اتحادیه دنیای کشتی به عنوان محبوبترین فرنگی کار دنیا شناخته شد.

سوریان محبوبترین فرنگی کار دنیا شد

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، حمید سوریان، دارنده 7 طلای دنیا و المپیک و محمدعلی گرایی، دارنده مدال برنز دنیا با انتخاب اتحادیه دنیای کشتی به عنوان 2 نماینده ایران در میان 16 فرنگی کار محبوب تاریخ گنجانده شدند.

در این نظرسنجی که توسط اتحادیه دنیای کشتی با عنوان اسطوره ها در برابر ستاره ها برگزار گردید، سوریان با رای هواداران کشتی به ترتیب با رجحان برابر شینوبو اوتا ژاپنی، آرتور الکسانیان ارمنستانی و رومن ولاسوف روس به فینال رسید.

محمدعلی گرایی نیز در این نظرسنجی به ترتیب با رجحان مقابل پیترکایروف، رضا کایالپ ترک و الکساندر کارلین دارنده 12 طلای دنیا و المپیک از روسیه راهی فینال شد.

در فینال نیز با رای علاقه مندان به کشتی، سوریان مقابل گرایی پیروز شد و به عنوان محبوبترین فرنگی کار دنیا نام گرفت. سوریان بیش از 70 درصد آرا را به خود اختصاص داد واتحادیه دنیای نیز او را نابغه نامیده است.

موفقیت نمایندگان ایران در این نظرسنجی همانند کشتی آزاد که حسن یزدانی محبوبترین کشتی گیر دنیا شد عمدتا با حمایت و رای هواداران ایرانی به دست آمده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1123

به "سوریان محبوبترین فرنگی کار دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریان محبوبترین فرنگی کار دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید