روایت مربی ایتالیایی از مذاکره برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران

به گزارش کلوب آگهی، سرمربی ایتالیایی مطرح نمود در آستانه راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران بوده است که به یکباره همه چیز تغییر کرد.

روایت مربی ایتالیایی از مذاکره برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جیانی ده بیاسی سرمربی ایتالیایی توانست آلبانی را به یورو 2016 برساند اما از زمانی که در سال 2017 در آلاوس مربیگری کرد، راهنمایی تیمی را عهده دار نبود.

ده بیاسی در گفت وگو با جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار ایتالیایی گفت: بله من در آستانه راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران بودم ولی همه چیز دقیقه آخر تغییر کرد. همچنین شیوع ویروس کرونا نیز باعث شد این پرونده کلا بسته گردد.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کار در رده ملی دشواری های خاص خود را دارد چرا که شما مدت زمان کوتاهی بازیکنان را در اختیار دارید ولی من در آلبانی تمام کوشش خود را به کار بستم تا تیمی خوب و آماده تحویل جانشین خود بدهم.

هر چند بعد از سرانجام همکاری زودهنگام ایران و مارک ویلموتس بلژیکی، از جیانی ده بیاسی به عنوان یکی از جانشینان او یاد شده بود ولی در نهایت دراگان اسکوچیچ کروات راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 720

به "روایت مربی ایتالیایی از مذاکره برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت مربی ایتالیایی از مذاکره برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید