خبرنگاران 30 هزار بسته آموزشی بین دانش آموزان روستایی هرمزگان توزیع شد

به گزارش کلوب آگهی، بندرعباس- خبرنگاران- معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش هرمزگان گفت: 30 هزار بسته آموزشی با همکاری گروه های آموزشی و راهبران آموزشی بین دانش آموزان مناطق روستایی توزیع شد.

خبرنگاران 30 هزار بسته آموزشی بین دانش آموزان روستایی هرمزگان توزیع شد

ایرج بیت الهی روز دوشنبه در حاشیه توزیع این بسته های آموزشی در روستاها اضافه کرد: توزیع بسته های آموزشی به منظور بهره وری دانش آموزان مناطق روستایی که از تلویزیون اینترنت (فضای مجازی)، دستگاه های الکترونیکی و پخش صوتی و تصویری بی بهره هستند، اجرا شده است.

وی بیان داشت: بر اساس دستورالعمل تداوم آموزش، دانش آموزان از نظر دسترسی به شبکه تلویزیونی اینترنت، دستگاه های الکترونیکی و پخش صوتی و تصویری تفکیک شده و بسته های آموزشی دانش آموزان مورد نظر نهاده شد.

معاون آموزش ابتدایی هرمزگان اظهارداشت: فراهم کردن فرصت های برابر آموزشی برای همه بچه ها به اقتضای شرایط بومی ومحلی و موقعیت جغرافیایی محل زندگی آنان از اولویت های اساسی آموزش وپرورش هرمزگان است.

بیت اللهی یادآورشد: درشرایط کنونی همکاری وفعالیت همه ارکان تعلیم وتربیت جهت استمرار آموزش و فراهم نمودن دسترسی همه دانش آموزان شهر و روستا به آموزش مناسب و موقعیت های یادگیری الزامی است.

وی اظهار داشت: اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی یک بازوی بسیار قوی برای پیشبرد و تحقق اهداف آموزشی وتربیتی آموزش وپرورش است.

این مسوول فرهنگی در هرمزگان تاکیدکرد: نظارت لازم و مستمر معاونان و کارشناسان آموزشی بر نحوه اجرای طرح به منظور آموزش و یادگیری تمامی دانش آموزان نیز مدنظر است که باید به آن توجه ویژه گردد.

وی همچنین راه اندازی یک مرکز پاسخگویی قابل اتکا برای دانش آموز و خانواده که به سوال های درسی و بهداشتی درطول هفته از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر به وسیله تماس تلفنی یا حضوری با رعایت نکات ایمنی بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و همچنین معرفی رابط از بین معلمان بومی منطقه یا راهبران آموزشی و تربیتی بومی منطقه یا روستاهای همجوار و مسلط به تمامی درس ها به خانواده ها را مورد تاکید قرار داد .

لازم به ذکر است تالار گفت وگوی سایت گروه های آموزشی هرمزگان برای انتقال تجربه بین معلمان روستایی و راهبران آموزشی و تربیتی فعال شده و معلمان می توانند سوال های خود را به وسیله تماس با سرگروه های آموزشی در ساعت 6 صبح تا 12 ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 07633676767 مطرح کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 711

به "خبرنگاران 30 هزار بسته آموزشی بین دانش آموزان روستایی هرمزگان توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 30 هزار بسته آموزشی بین دانش آموزان روستایی هرمزگان توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید