خبرنگاران 10 تُن آرد یارانه ای مازاد به نانوایی های دیواندره تحویل شد

به گزارش کلوب آگهی، سنندج - خبرنگاران - فرماندار دیواندره گفت: 10 تُن آرد یارانه ای و ترمیمی مازاد بر سهمیه به 25 نانوایی پخت لواش در سطح این شهر تحویل شد تا نسبت به تامین نان مورد احتیاج شهروندان اقدام نمایند.

خبرنگاران 10 تُن آرد یارانه ای مازاد به نانوایی های دیواندره تحویل شد

جمال ارشدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: در راستای افزایش عرضه نان و دسترسی آسان شهروندان این میزان آرد از امروز میان نانوایی های منتخب این شهر (لواش پزی) توزیع می گردد.

فرماندار دیواندره با اشاره به اینکه 2 واحد نانوایی لواش در شیفت عصر فعالیت می نمایند، افزود: پنج واحد دیگر برای فعالیت در شیفت عصر و برطرف مشکل کمبود نان، منتظر تایید نهایی شورای آرد و نان شهرستان هستند.

ارشدی افزود: بازرسی و نظارت بر عملکرد واحدهای خبازی در قالب گشت های مشترک به صورت روزانه در شهرستان انجام و با متخلفین برابر مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

وی یادآور شد: اقداماتی که در فضای مجازی در راستای عظیم نمایی مسائل حوزه آرد و نان شهرستان انجام می گردد صحت ندارد و نه تنها مشکل را حل نخواهد کرد بلکه بر ایجاد جو روانی کاذب در بین مردم اثرگذار خواهد بود.

ارشدی با اشاره به زمان پخت نانوایی ها از ساعت 6:30 صبح تا 12:30 ظهر تاکید نمود: همه خبازی ها موظف به رعایت زمان ابلاغ شده، بوده و در صورتی که یک واحد نانوایی که نان با کیفیت فراوری، موجب رضایت مندی مردم گردد ساعت پخت و پز آن توسط کارگروه آرد و نان شهرستان افزایش و آرد بیشتری از محل سهمیه واحدهای متخلف به او تعلق می گیرد.

فرماندار دیواندره گفت: در بازدید کارگروه اصلاح یارانه ای گندم، آرد و نان شهرستان از خبازی های سطح شهر برای چهار خبازی متخلف پرونده تشکیل شد و چهار واحد نیز به کسر سهمیه محکوم شدند، ضمن اینکه از مردم درخواست داریم هرگونه تخلف در این بخش را به شماره 124 گزارش دهند.

در شهر دیواندره 62 واحد خبازی فعال وجود دارد که از این تعداد 38 واحد نان لواش و 24 واحد بربری، سنگک و گرده پزی هستند.

شهرستان دیواندره با جمعیت 80 هزار نفری در 85 کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1099

به "خبرنگاران 10 تُن آرد یارانه ای مازاد به نانوایی های دیواندره تحویل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 10 تُن آرد یارانه ای مازاد به نانوایی های دیواندره تحویل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید