خبرنگاران پلیس راه طبس 50 خودرو را برگشت داد

به گزارش کلوب آگهی، بیرجند - خبرنگاران - رییس پلیس راه طبس گفت: در 24 ساعت گذشته 50 خودرو توسط پلیس راه طبس برگشت داده شده که از این تعداد 38 مورد فقط در جهت حلوان با پلاک طبس بوده است.

خبرنگاران پلیس راه طبس 50 خودرو را برگشت داد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرگرد سید علی حسین پور افزود: راستا طبس - جوخواه به سمت روستای حلوان نیز بسته است و خودروهای پلاک طبس هم از این راستا بازگشت داده می شوند.

وی گفت: از امروز راستا دو روستای خرو (از تالار نارنجستان) و روستای فشا نیز بسته است.

وی با بیان اینکه پیش از این از ورود 30 خودرو غیربومی جلوگیری شده است گفت: خودروهای پلاک های طبس و خراسان جنوبی نیز اجازه خروج از شهر به سمت یزد، خراسان رضوی، اصفهان و سایر مناطق و به طور کل خروج از استان را نخواهند داشت.

رییس پلیس راه طبس افزود: تاکسی ها نیز در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا اجازه حمل و نقل مسافر به خارج از استان را ندارند.

وی گفت: تاکسی داران و ناوگان مسافربری عمومی نیز اجازه تردد به خارج از استان را ندارند و نمی توانند مسافر خارج از استان جابه جا نمایند همین طور تاکسی ها از استان های دیگر اجازه حضور در سطح این شهرستان را نخواهند داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان هم از محدودیت های تردد وسایل نقلیه در ورودی های این شهرستان اطلاع داد.

سرهنگ احسان رحیمی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، پلیس شهرستان نهبندان طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا را به منظور سلامت شهروندان اجرا می نماید و از مردم می خواهیم در این خصوص با پلیس همکاری نمایند.

وی با بیان اینکه ورود هرگونه مسافر به شهر نهبندان ممنوع است افزود: به همین دلیل تمامی مبادی ورودی و خروجی فرعی و اصلی شهرستان بسته شده و تردد خودروها برای ورود یا خروج از شهر به طور کامل کنترل می گردد.

وی گفت: شهروندان برای حفظ سلامتی خود، جامعه و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در خانه بمانند و افراد غیربومی و مسافرانی که در شهرستان نهبندان حضور دارند هرچه سریع تر از مبادی خروجی شهرستان خارج شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات نیز از اجرای طرح محدودیت تردد و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا به صورت شبانه روزی اطلاع داد و گفت: ضمن انجام تست تب سنجی از هموطنان، تمامی ورودی و خروجی های شهرستان کنترل می گردد.

سرهنگ محمود زال بیکی گفت: در صورت توجه به بهداشت فردی و رعایت قوانین و مقررات اعلام شده، در آینده نزدیک بر این ویروس منحوس پیروز خواهیم شد.

وی توضیح داد: با توجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا، ماموران انتظامی شهرستان قاینات به صورت 24 ساعت با همکاری شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر مبادی ورودی و خروجی این شهرستان در محور خضری - قاین و خواف - قاین را کنترل می نمایند.

طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی به منظور کاهش تماس ها و کنترل زنجیره انتقال ویروس کرونا از بامداد آدینه هشتم فروردین همزمان با سراسر کشور در استان خراسان جنوبی اجرا شد.

پیش از اعمال محدودیت های تردد در سطح کشور، بنا به تدبیر استاندار و تصمیمات ستاد استانی مدیریت کرونا در خراسان جنوبی 9 گلوگاه کنترل مراقبتی و بهداشتی در محورهای مواصلاتی استان مشخص شده بود.

اکنون در لایه اول و 11 محور مواصلاتی استان و در لایه دوم و 13 محور بین شهری داخل استان، کنترل های لازم با هدف مصونیت مردم در برابر خطر انتشار و انتقال ویروس کرونا انجام می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 677

به "خبرنگاران پلیس راه طبس 50 خودرو را برگشت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلیس راه طبس 50 خودرو را برگشت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید