خبرنگاران ارتباط مالی کارفرمایان و مسئولان فنی بهداشتی اردبیل قطع می شود

به گزارش کلوب آگهی، اردبیل- خبرنگاران - مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با اشاره به لزوم قطع ارتباط مالی کارفرمایان و مسئولان فنی بهداشتی دامپزشکی در این استان گفت: تحقق این امر ارتقای بیشتر حوزه سلامت و امنیت غذایی را در پی خواهد داشت.

خبرنگاران ارتباط مالی کارفرمایان و مسئولان فنی بهداشتی اردبیل قطع می شود

به گزارش خبرنگاران، بهلول تکلوی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی به منظور بررسی راهکارهای قطع ارتباط مالی بین مسئولان فنی و دستیاران بهداشتی دامپزشکی افزود: با وجود استقلال مالی مسئولان فنی بهداشتی و کارفرمایان و قطع وابستگی مالی بین آنها، ضوابط بدون اغماض اعمال و نظارت در قالب دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی به صورت بهینه تر انجام می شود.

وی مسئولان فنی و دستیاران بهداشتی دامپزشکی به عنوان سفیران حوزه سلامت و امنیت غذایی جامعه دانست و بیان کرد: خود را مدافع این سفیران می دانیم و هرجا لازم باشد، به طور حتم از آنها حمایت صورت می گیرد.

مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل اضافه کرد: تلاش می شود با هم فکری، هم افزایی و تعامل بین بخشی دستگاه های مرتبط از جمله تامین اجتماعی، دادگستری، جهاد کشاورزی، شورای نظام دامپزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استفاده از پیشنهادهای سازنده انجمن های صنفی در راستای حل قانونی موضوع اقدام، قراردادها و پرداخت ها چنان تنظیم شود که کمترین مسائل را در فرایند اجرا داشته باشیم.

وی یادآور شد: 38 مسئول فنی بهداشتی و 15 دستیار بهداشتی دامپزشکی در حال حاضر در مرکزهای زیر نظارت بهداشتی دامپزشکی مانند کشتارگاه های دام و طیور،کارخانه های تولید خوراک دام، کارگاه ها، کارخانه ها و مرکزهای تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی، سردخانه های مواد پروتئینی با منشا دامی و مرکزهای جمع آوری شیر و عسل فعال هستند.

چهار واحد کشتارگاه صنعتی طیور، سه واحد کشتارگاه صنعتی دام و هشت واحد کشتارگاه سنتی دام در استان اردبیل فعالیت دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1201

به "خبرنگاران ارتباط مالی کارفرمایان و مسئولان فنی بهداشتی اردبیل قطع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ارتباط مالی کارفرمایان و مسئولان فنی بهداشتی اردبیل قطع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید