جعفری: هر سه پنالتی ملاقات گل گهر - استقلال درست بود، حقیقی می توانست اخراج گردد

به گزارش کلوب آگهی، کارشناس داوری فوتبال ایران اعتقاد دارد داور ملاقات گل گهر سیرجان و استقلال می توانست دروازه بان گل گهر را از زمین مسابقه اخراج کند.

جعفری: هر سه پنالتی ملاقات گل گهر - استقلال درست بود، حقیقی می توانست اخراج گردد

نادر جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره قضاوت محمدرضا اکبریان در ملاقات گل گهر سیرجان و استقلال گفت: داوران مسابقه با کار تیمی بسیار خوبی که داشتند، از عهده قضاوت این ملاقات برآمدند. اکبریان بازی را بسیار خوب کنترل کرد و کارت های داده شده و پنالتی های اعلام شده هم کاملاً درست بود. البته در پنالتی دوم استقلال، داور مسابقه می توانست با توجه به نوع خطا و بی پروایی حقیقی، اخطار دوم را به او بدهد و حقیقی را از زمین اخراج کند.

وی با اشاره به حضور داوران پشت دروازه در این مسابقه توضیح داد: بهتر بود کمیته داوران در اولین فصلی که از داوران پشت دروازه استفاده کرد، تحقیق می کرد که حضور آنها موثر است یا خیر؛ سپس با توجه به نتیجه این تحقیق به این نتیجه می رسید داوران پشت دروازه مجدداً فعالیت نمایند یا خیر. آنها در ملاقات گل گهر و استقلال، به خوبی وظیفه خود را انجام دادند و با توجه به اینکه ما VAR نداریم، بهتر است از این داوران استفاده کنیم. یاری داور ویدیویی حق را به حقدار می رساند و داوران پشت دروازه، به خوبی به وظیفه خود عمل کردند.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درخصوص اعتراض قلعه نویی مبنی بر اینکه محمد دانشگر پس از خطای پنالتی باید کارت زرد دوم را می گرفت، اظهار داشت: طبق صحنه ای که دیدیم، خیر. برخوردی که انجام شد یک بی احتیاطی بود، نه بی پروایی.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جعفری در پاسخ به این پرسش که آیا اکبریان و یاری هایش مرتکب اشتباهاتی داشتند یا خیر، به خبرنگاران گفت: داوران با توجه به حساسیت بازی، در مجموع قضاوت خوبی داشتند. نیمکت دو تیم فشار مضاعفی به داوری آورده بودند که داور مسابقه به خوبی شرایط را مدیریت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1262

به "جعفری: هر سه پنالتی ملاقات گل گهر - استقلال درست بود، حقیقی می توانست اخراج گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: هر سه پنالتی ملاقات گل گهر - استقلال درست بود، حقیقی می توانست اخراج گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید