جزئیات دستگیری یک خرابکار با جلیقه انتحاری در تهران

به گزارش کلوب آگهی، تهران (پانا) رئیس پلیس پایتخت از دستگیری یک فرد خرابکار با جلیقه انتحاری خبر داد و گفت این فرد که تحت هدایت معاندین بود، قصد داشت در نقاطی از تهران اقدام به خرابکاری کند که با هوشیاری و تیزهوشی در عوارضی قم تهران دستگیر شد.

جزئیات دستگیری یک خرابکار با جلیقه انتحاری در تهران

سردار سرتیپ حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های عمرانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره جزئیات دستگیری یک عامل انتحاری از سوی پلیس در عوارضی قم- تهران اظهار کرد: همکاران من در پلیس در خروجی و ورودی شهر ها به طور مستمر حضوری فعال دارند.

وی ادامه داد: عامل انتحاری قصد داشت با یک تاکسی، خود را به تهران برساند، اما راننده تاکسی از قصد این شخص مطلع می شود و در پی این موضوع، شخص تروریست با تهدید از راننده می خواهد که با وی همدست شود؛ ولی راننده به نوعی این موضوع را به پلیس اطلاع می دهد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس در عوارضی قم- تهران اشخاص (راننده و عامل انتحاری) را از خودرو خارج می کند و پلیس چک و خنثی که به محل اعزام شده بود، جهت اقناع سازی فرد تروریست با وی اقدام به گفت وگو می کند؛ اما عامل انتحاری که قانع نشده بود، خواهان صحبت با یکی از مسئولان کشوری می شود.

سردار رحیمی اضافه نمود: یکی از مأموران پلیس با تظاهر به اینکه می خواهد موبایل را به شخص انتحاری تحویل دهد، در یک حرکت ایثارگرانه و شجاعانه خود را به روی عامل انتحاری می اندازد.

وی بیان نمود: پس از خلع عامل انتحاری، تیم چک و خنثی پیروز می شود که جلیقه انتحاری و مواد منفجره ای را که همراه داشت، خنثی کند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه این شخص در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته است، گفت: فرد مذکور دارای سابقه است و معاندین در شش ماه گذشته با وی در ارتباط بوده و او را کنترل و هدایت می کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1473

به "جزئیات دستگیری یک خرابکار با جلیقه انتحاری در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دستگیری یک خرابکار با جلیقه انتحاری در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید