ثبت نام مرحله جدید وام ازدواج فرزندان بازنشستگان؛ 25 بهمن

به گزارش کلوب آگهی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به مبلغ 25 میلیون تومان از روز شنبه 25 بهمن خبر داد.

ثبت نام مرحله جدید وام ازدواج فرزندان بازنشستگان؛ 25 بهمن

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، اکبر افتخاری با اعلام این خبر گفت: در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله ارائه تسهیلات وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سومین مرحله در سال 1399) به مبلغ 25 میلیون تومان از ساعت 8 صبح روز شنبه 25 بهمن 99 تا روز جمعه 8 اسفند در درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir اجرا می شود.

وی با یادآوری اینکه دی ماه امسال دومین مرحله وام ازدواج فرزندان در سال 1399 به مبلغ 25 میلیون تومان برای افراد واجد شرایط به حساب بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش واریز شد، گفت: نوبت اول این تسهیلات به مبلغ 20 میلیون تومان برای واجدین شرایط، در تیرماه امسال پرداخت شده بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی ادامه داد: تسهیلات نوبت جدید حداکثر هزار فقره بود و به آن دسته از فرزندان یا نوه های تحت تکفل بازنشستگان، موظفان و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری تعلق می گیرد که خودشان و همسرشان برای اولین بار ازدواج کرده باشند.

افتخاری درباره شرایط متقاضیان این تسهیلات نیز گفت: تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد 98 تا اول اسفند ماه 99 باشد و بازنشستگان و موظفانی که در دوره های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: یکی از شرایط پرداخت وام، متناسب بودن آن با حداقل حقوق و با در نظر دریافت حداقل یک میلیون تومان خالص دریافتی در بهمن ماه 99 است تا کمترین فشار برای بازپرداخت اقساط به مشمولان طرح وارد شود.

افتخاری شرح داد: صرفا یک فقره تسهیلات به فرزندان پرداخت می شود و ذی نفع بودن هردوی پدر و مادر متقاضیان موجب امتیازی برای دریافت دوفقره تسهیلات برای فرزندانشان نخواهد بود.

وی گفت: متقاضیانی که در دوره قبل ثبت نام کرده اند و مشمول این تسهیلات نشده اند در صورت تمایل باید مجدد ثبت نام کنند.

افتخاری مهلت ثبت نام اینترنتی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir را تا 8 اسفندماه 99 اعلام کرد و گفت: زمان پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری پس از پایان زمان ثبت نام و بررسی اولویت ها و همچنین مشخص مشمولان مشخص خواهد شد اما هدف گذاری برای پرداخت، پایان اسفند امسال است.

تسهیلات مورد نظر مشمول بیمه عمر مانده بدهکار خواهد بود که هزینه آن برعهده متقاضی است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1471

به "ثبت نام مرحله جدید وام ازدواج فرزندان بازنشستگان؛ 25 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مرحله جدید وام ازدواج فرزندان بازنشستگان؛ 25 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید