بستری 792 بیمار کرونایی در مازندران

به گزارش کلوب آگهی، خبرنگاران/مازندران کاهش بیماران کرونایی در مازندران امیدبخش بوده و نشان می دهد پروتکل های بهداشتی که عادی انگاری شده بود دوباره توسط مردم اجرایی شده و همچنین محدودیت ها توانسته تا حدی از شیب تند شیوع این ویروس در این استان بکاهد هم اکنون 792 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های این منطقه بستری هستند.

بستری 792 بیمار کرونایی در مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، گفت: ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 101 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی اضافه کرد: ظرف همین مدت تعداد 105 نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون 643 نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، توضیح داد: از این تعداد 155 نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر 149 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در 24 ساعت گذشته 20بیمارجدید بستری و 21 بیمار هم ترخیص شدند و 39 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگاران، در حال حاضر 792 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1103

به "بستری 792 بیمار کرونایی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 792 بیمار کرونایی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید