آخرین جزئیات شایعه پیوستن قایدی به الدحیل، کریمی به الغرافه می رود؟

به گزارش کلوب آگهی، خبرنگار نزدیک به باشگاه الدحیل شایعات پیشنهاد این باشگاه قطری به ستاره استقلال را تکذیب کرد.

آخرین جزئیات شایعه پیوستن قایدی به الدحیل، کریمی به الغرافه می رود؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در چند روز گذشته اخباری درباره آینده مهدی قائدی مهاجم استقلال و پیشنهاد دو باشگاه متمول الدحیل و السد قطر به این ستاره آینده دار مطرح شد.

همچنین درباره آینده علی کریمی هافبک ایرانی الدحیل نیز شایعاتی در زمینه جدایی این بازیکن در سرانجام فصل و رفتنش به الغرافه نیز مطرح شد. در همین رابطه برای جویا شدن از حقیقت این شایعات مطرح شده درباره بازیکنان ایرانی با نزدیک ترین خبرنگار قطری به باشگاه الدحیل گفت و گویی را انجام داد.

سالم المری کارشناس فوتبال شبکه الکاس معتبرترین رسانه ورزشی قطر همواره به عنوان یک خبرنگار الدحیلی در این کشور شناخته شده است. رسانه های قطر برای جویا شدن از اخبار جابجاییاز باشگاه الدحیل به سراغ این خبرنگار می فرایند.

در همین رابطه المری درباره این دو موضوع مهم توضیحاتی را ارائه کرد که به توضیح زیر است:

در هفته گذشته شایعاتی درباره پیشنهاد دو باشگاه السد و الدحیل قطر به مهدی قایدی مهاجم استقلال مطرح شد. چقدر این موضوع صحت دارد؟

طبق آخرین اخبار جابجایی در باشگاه الدحیل این خبر صحت ندارد. این اخبار تنها شایعات و کوشش های رسانه ای به شمار می آید و نمی توان به این موضوعبه صورتجدی پرداخت. البته نظر من فقط درباره باشگاه الدحیل است و از باشگاه السد اطلاعات دقیقی ندارم.

شایعه دیگری در صفحات مجازی قطر درباره جدایی علی کریمی بازیکن ایرانی از الدحیل و امضای قراردادش با الغرافه مطرح شد این موضوع چقدر صحت دارد؟

این خبر هم تنها شایعه است و باشگاه الدحیل هیچ تصمیمی تا الان درباره علی کریمی نگرفته و انتقال این بازیکن به الغرافه شایعه است. هنوز تصمیمات درباره جابجایی در باشگاه گرفته نشده است.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1607

به "آخرین جزئیات شایعه پیوستن قایدی به الدحیل، کریمی به الغرافه می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات شایعه پیوستن قایدی به الدحیل، کریمی به الغرافه می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید